Back

Robinwood Lane Elementary School honor roll
May 4, 2017

Share

HIGH HONOR ROLL

GRADE ONE

Noah Belgin

Evan Cunningham

Connor Ferris

Hannah Gitimu

Gavin Gonzalez

Alexander Haase

Azamat Ibadullaev

Michael Jones

Mercedes McCullough

Jack Miller

Evan Moorman

Emily Swantek

Wilson Wang

GRADE TWO

Hamza Abbadi

Emma Chunn

Nathan Duritza

Brody Farris

Leigha Germanowski

Jordyn LaCivita

Kalen Lockward

Zavyer Magada

Leah Marks

Lila McCrea

Ella Miller

Mia-Sharifeh Musleh

Sophia Poltor

Gage Reents

Katie Rudolph

Dominik Slevin

Kaylee Trolio

GRADE THREE

Makenzie Dionisio

Kaylee Kolat

Savannah Moorman

Wyatt Neff

Ryan Neifer

Julia Pickens

Gabriella Schubert

Azka Sohail Awan

GRADE FOUR

Cassie Austin

James Carkido

Alexis Davis

Gina DiNapoli

Noah Gonzalez

Lily Haase

Abiha Khan

Alaura Malich

Andrew Murphy

Frank Quinlan

Luke Rowe

Victoria Strines

Max Switka

Makell Tellington

Ben Wang

Jacob Watkins

A-B HONOR ROLL

GRADE ONE

Hashim Al Turman

Hebah Arida

Marissa Baulo

Natalie Bell

Anthony Boggs

Camden Brownlie

Kiley Cappelli

Noah Colovos

Zoe Cotelesse

Chelsea Covarrubbias

Aarion Coward

Andre Elliott

Sophia Filer

Audelina Irwin

Charlotte Lard

Neiko Poulos

Alivia Pusser

Ryan Reiter

Trista Rowe

Allianna Santiago

Simranpreet Uppal

Donovan Whippo

Ny'Kiya Wright

William Yang

GRADE TWO

Lee Arent

Cooper Bartholomew

Emmalyn Berry

Mackenzie Collins

Brady Conner

Anthony DeNiro

Isabella Felleti

Ruth Gitimu

Michael Hill

Ryleigh Kolat

Elizaveta Letunova

Holger Lu

Lucas Mitchell

Raven Neely

Martin Novotny

Alondra Perez

Soraya Sassya

Finn Schubert

Lane Schubert

Brandon Shaw

Ivy Stokes

Makenzie Thompson

Jenna Toy

GRADE THREE

Sami Aboujaoude

Angelo Angellili

Ava Baglama

Braiden Bulkley

Kinson Clendenin-Hall

Desstre Combs

Joshua Deem

Luke DeJoseph

Aiden Exline

Morgan Ferris

Cameron Ganser

Tanayrish Garcia Santiago

Reynold Harris

Tayonna Hayden

Macy Kegley

Payton Konnerth

Olivia Kostoff

Julia Massacci

Mia Massacci

Dillon McConnell

Mary Melone

Belen Miller

Amie Nguyen

Janessa Prisby

Semaj Randall

Tabitha Rhinehart

Tyree Scott

Sophia Smith

Michael Sosnowski

Eric Swantek

Angel Tul

Ray Vodhanel

Damian Volz

Ellie Wymer

GRADE FOUR

Shahniwaz Ali

Shehryar Ali

Joshua Belgin

Bridget Benson

Alexandra Bosca

Jase Carkido

Mia DeRosa

Yassin Elshalabi

Lynn Fair

Justine Gallagher

Jenelle Hardy

Makayla Harris

Ian Holdridge

Dina Jaafar

Eli Jackson

Taylor Johnson

Emani Jones

Daniel LaCivita

Escher Lehman

Jimmy Li

Gavyn Magada

Zoe Martin

Vincent Massacci

Gianna Micco

Terrance Robinson

Kelsie Rudolph

Austin Rule

Thaddeus Sassya

Bryan Shaw

William Smith

Justin Tucker

B.U.G AWARDS

GRADE ONE

Noah Belgin

Anthony Boggs

Evan Cunningham

Connor Ferris

Hannah Gitimu

Gavin Gonzalez

Alexander Haase

Azamat Ibadullaev

Dylan Johnson

Michael Jones

Mercedes McCullough

Jack Miller

Evan Moorman

Neiko Poulos

Emily Swantek

Wilson Wang

Donovan Whippo

GRADE TWO

Hamza Abbadi

Lee Arent

Emma Chunn

Omari Donlow-Smith

Nathan Duritza

Brody Farris

Leigha Germanowski

Jordyn LaCivita

Kalen Lockward

Zavyer Magada

Leah Marks

Lila McCrea

Ella Miller

Marty Novotny

Sophia Poltor

Gage Reents

Katie Rudolph

Soraya Sassya

Finn Schubert

Mia Sharifeh-Musleh

Dominik Slevin

Kaylee Trolio

GRADE THREE

Sami Aboujaoude

Sydney Beckman

Makenzie Dionisio

Reynold Harris

Cheyenne Ishac

Kaylee Kolat

Payton Konnerth

Savannah Moorman

Wyatt Neff

Ryan Neifer

Julia Pickens

Semaj Randall

Sophia Smith

Azka Sohail Awan

Damian Volz

GRADE FOUR

Shehryar Ali

Cassie Austin

Sierra Brown

James Carkido

Alexis Davis

Gina DiNapoli

Yassin Elshalabi

Noah Gonzalez

Lily Haase

Abiha Khan

Daniel LaCivita

Alaura Malich

Vincent Massacci

Andrew McCarthy

Andrew Murphy

Tyler Piper

Frank Quinlan

Luke Rowe

Austin Rule

Thaddeus Sassya

Evan Steele

Victoria Strines

Max Switka

Makell Tellington

Ben Wang

Jacob Watkins

Share

Regular Size The Town Crier